Říjen 2010

Něco pro pobavení aneb BTS with Ron :D

31. října 2010 v 10:11 | Verush@ |  Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
Tak tohle vám se prostě musím dát! A rovnou někam do oblíbených... to prostě nemá chybu :D Já jsem se u toho teda hrozně pobavila. Jak Rupert: "Harryyy! Haryy!" a pak celej štáb výbuch smíchu včetně Dana. Už pro takové scény bych nemohla být herečka (já bych se ustavičně chlámala, jak postižená). :D


Dva bonusy k relikviím smrti: I. část! (SPOILER!)

31. října 2010 v 8:54 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
E! Online vypustilo dva bonusy k filmu Harry Potter a relikvie smrti: I. část! Videa ukazují dosud nikde neviděné záběry a pro ty, kteří trpělivě čekají do kina a nesledují žádné nové TV spoty apod. - je to velký spolier! Vlastně... ani nevím, jak velký, protože sama jsem se na ně nedívala ani nebudu, ale podle zdroje se tam objevují důležité okamžiky z filmu, např.; diskutující trio o viteálech a samotném pokusu o zničení medailonku, nebo také Kráturu na Grimmauldově náměstí 12, a prý nechybí ani rozhovory herců a štábu.

V dalším videu se dočkáte nových scén z Malfoy Manor, Harryho vzpomínající na Zobí ulici a také záběry ze Sedmi Potterů a opět rozhovory s herci a štábem. Příjemné pokoukání!


12. TV spot k Harry Potterovi a relikviím smrti: I. část!

30. října 2010 v 16:23 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
© droplets-of-rain.blog.cz
V pátek byl v jedné americké televizi vypuštěn již dvanácty TV Spot k Harry Potter a relikvie smrti: I. část! Ačkoliv má spot pouhých 33 vteřin, je v něm spoustu nových záběrů např. Kráturu a Dobbyho na Grimmaludově náměstí 12, obětí tria před Doupětem, nové scény ze Sedmi Potterů, záběry na ministerstvo kouzel, anebo také scény s Malfoyovic sídla!


Harry Potter a Ohnivý pohár: Dnes ve 12:45 na Primě!

30. října 2010 v 11:44 | Verush@ |  Harry Potter a Ohnivý Pohár
© droplets-of-rain.blog.cz
Dnes se chystá TV Prima vysílat 4. díl potterovky s názvem Harry Potter a Ohnivý pohár. Pokud tedy nemáte na dnešení odpoledne žádné plány, rozhodně si ve 12:45 pusťte Primu a vychtutnejte si čtvrté, nejnapínavější a nejtemnější dobrodružství Harryho Pottera!

Celý soundtrack HP7: I. část ke stažení!

29. října 2010 v 17:10 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
© droplets-of-rain.blog.cz
Zdá se to být neuvěřitelné, ale je to tak. Před pár dny se na internet dostaly pouhé několikavteřinové úryvky z písní ze soundtracku k první části relikvií a nyní si můžeme stáhnout celý soundtrack download! V několika skladbách dokonce můžeme nepatrně slyšet i Hedwig Theme - skladbu, jež doprovází sérii Harryho Pottera už od začátku (např. v Polyjuice Potion nebo The Will). Já jsem si soundtrack ještě nestahovala, ale svoje dojmy napíšu až po poslechu skladeb doprovázených filmem. Přeji příjemný poslech!

STAHUJTE ZDE!


Oficiální stránky soundtracku HP7!

29. října 2010 v 11:25 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
© droplets-of-rain.blog.cz
Studio Warner Bros zprovoznilo oficiální stránky pro soundtrack k HP7! Stránky přináší exkluzivní ukázky songů a také video z tvorby soundtracku s komentářem francouzského skladatele: Alexandre Desplat. Dále tam můžeme najít názvy šesti nových skladeb, které bude obsahovat bonusový disk, skladby ale stále ještě nejsou k poslechu.


Akce HP7 s Evannou, Matthewem, Rupertem & Bonnie

28. října 2010 v 17:43 | Verush@ |  Harry Potter ~ Herci a Postavy
© droplets-of-rain.blog.cz
Oficiální facebookovské stránky Harry Potter Finsko oznámily, že Evanna Lynch, která v potterovkách hraje zajímavou postavu Lenku Láskorádovou a Matthew Lewis, jenž ztvárnil postavu Nevilla Longbottoma se zůčastní finské akce pro potterovké fanoušky, která se uskuteční 4.listopadu 2010, Tenis Palace - náměstí v Helsinkách! Akce je pořádána na podporu vydání Harry Potter a Relikvie smrti: I. část, která se ve Finsku koná o den později, než u nás, čiže 19.11.2010! 

Dále se podle časopisu Cinema Today zůčastní Rupert Grint a Bonnie Wright (Ginny) 17.listopadu 2010  japonské premiéry HP7. Mě docela mrzí, že na českou nikdo z nich nepřijede.. ale taky kdo by se obtěžoval jet do takového malého státu, jako je Česká republika. :(

Rozhovor s Danielem Radcliffem pro New American Library Association

28. října 2010 v 12:20 | Verush@ |  Harry Potter ~ Herci a Postavy
© droplets-of-rain.blog.cz
Herec Daniel Radcliffe, který nedávno pózoval pro Kampaň ČTENÍ spolu s hereckými kolegy Rupertem Grintem a Emmou Watson poskytl rozhovor pro New American Library Association, mluví o vlivu a úspěchu knih o Harrym Potterovi, o posledním dílu HP - Relikvie smrti aj.

Myslíte si, že Harry Potter a Relikvie smrti je nejlepší díl z celé série?
Dan: Můj oblíbený díl je pátý (Harry Potter a Fénixův řád), protože se týká Harryho vztahu se Siriusem Blackem - nejzajímavější postava v sérii. Ale Relikvie smrti jsou také jednou z nejlepších knih. J.K.Rowlingová byla pod tlakem na dokončení knih, ale ona je žena mnoha přesvědčení a napsala poslední knihu, která má své kvality. Dala fanouškům takový konec, jaký si sami přáli.

Budou tyto dva finální díly Relikvií nejlepší v celé sérii?
Musí být. Potřebujeme, aby série končila katastrofálně, jako uznání fanouškům, kteří podporovali tyto filmy a knihy v průběhu let.

Kolik z charakteru Harryho Pottera, kvůli představám J.K.R. jste dal a kolik svých nápadů?
Většina věcí, které potřebujete vědět o Harrym Potterovi v knihách. Bylo by troufalé, přidat mě věci, které nebyly v knihách. J.K. Rowlingová není jedním z těch autorů, kteří jsou neustále na scéně, ale ona byla vždy ochotna odpovídat na otázky.

Video ze zákulisí tvorby soundtracku k HP7!

28. října 2010 v 11:53 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
© droplets-of-rain.blog.cz
Na internet proniklo video, které ukazuje záběry z tvorby soundtracku k HP7, rozhovory s oběma producenty a také se samotným Alexandrem Desplatem - který skladby pro soundtrack složil. Ve videu si můžeme poslechnout v několika sekundnách skladby, jež se ve filmu objeví.

Soundtrack Harry Potter a Relikvie smrti: I. část by se měl dostat na anglický a americký trh již 12.listopadu 2010! Datum vydání v ČR zatím není známo, ale mělo by to být někdy v polovině listopadu - před premiérou první části, která se koná již za 21 dní!!


Trailer k první části relikvií se slovenským dabignem!

27. října 2010 v 18:12 | Verush@ |  Trailery
© droplets-of-rain.blog.cz
Nedávno na youtube.com pronikl trailer k první části relikvií smrti se slovenským dabignem, jenž se ve slovenských kinech hraje už od minulého týdne. Dávám vám ho sem spíš slovenským návštěvníkům a také pro porovnání s tím českým. A můj názor? Myslela jsem, že horší dabign, než český snad ani být nemůže. Může! Nevím, zda za ten pocit může fakt, že nejsem zvyklá na slovenské dabéry ale přijde mi to doslova hrůzostrašné. To už radši ten český. Každý má jiný dojem a toto je ten můj. Teď ale nesrovnávám slovenský dabign s originálem, abyste nemysleli.... to se nedá srovnat s ničím!


Interview s Helenou Bonham Crater z Galavečeru v Hollywoodu

27. října 2010 v 15:48 | Verush@ |  Harry Potter ~ Herci a Postavy
© droplets-of-rain.blog.cz
No jelikož novinky dnes trochu váznou, přináším apoň krátký rozhovor s Helenou Bonham Crater, která v potterovkách ztvárnila smrtijedku Bellatrix. Rozhovor pochází z nedávno uskutečněné akce na galavečeru v Hollywoodu. Překlad je můj, tak prosím kopírujte pouze se zdrojem!

Co říkáte na váš plakát s Luciusem Malfoyem k Relikviím smrti: I. část?
Helena: Líbí se mi. Obvykle se mi moje fotky nelíbí, ale tentokrát je to povedené protože je to skvěle náladově osvětlené. A líbí se mi moje zuby. Nosím falešné zuby. Je to super tip; zvýší vám horní ret, čímž pak vypadáte mladší.

O své postavě:
Bellatrix je naprosto šílená. Je to zábava, hrát někoho duševně nemocného. Je trochu únavné hrát ji, protože ona hodně pláče, ale byla to legrace. Vlastně se mi po ní docela stýská. Ona je jako dítě a to je legrace - být dětisnká.

O tom, jaké bylo hrát Hermionu:
Místo toho, aby nalíčili Emmu Watson vrstvou make-upu jen řekli: ,,Teď se budeš chovat jako Hermiona." Bylo to skvělé, protože jsem vždycky chtěla být Hermiona. Dan a Rupert byli také úžasní, chovali se, jako by mi bylo 17 let.

Úryvky skladeb k poslechu ze soundtracku k HP7: I. část!

26. října 2010 v 20:35 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
© droplets-of-rain.blog.cz
A konečně máme k poslechu alespoň menší ukázku písní ze soundtracku k první části relikvií. Skladby složil francouzský skladatel Alexandre Desplat. Nedávno byl na internet vypuštěn seznam všech, oficiálních skladeb a nyní si je můžeme v pouhých pár sekundách poslechnout!

Já ještě neslyšela úplně všechny skladby, ale podle těch pár úryvků, které jsem si pouštěla soudím, že na diváky čeká úplně jiný styl hudby, než na který byli doposud zvyklý. Já tuto změnu přivítám s otevřenou náručí a na celý soundtrack k poslechu se hrozně moc těším!


Tři nová videa k Relikviím: BTS • Epic finale, November trailer & New TV spot!

26. října 2010 v 14:09 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
© droplets-of-rain.blog.cz
Dnes bylo na inetrnet zveřejeno jedno video, ukazující nové záběry z první části relikvií; konkrétně můžeme vidět převrácení přívěsu ze scény Sedm Potterů, novým záběrem je také Neville a Ginny, kteří se vracejí zpět do Bradavic anebo Harry s Hermionou před nějakým domem. Také máme možnost tzv. zrekapitualizovat si všechny díly potterovek a to od úplného začátku, kdy se Harry dozvěděl, že je čaroděj. A nechybí ani komentáře a postřehy herců, režiséra a producenta!


TVD » Tariler k 2×07 Masquerade

25. října 2010 v 17:11 | Verush@ |  The Vampire Diaries
© droplets-of-rain.blog.cz
Tariler k sedmé epizodě TVD. Na tuhle se moc těším, maškarní plesy miluju. :) Myslím, že překládat to nemusím, těch slov tam moc neřeknou a není to tak složitý...


Nový banner s Harrym k první části Relikvií!

24. října 2010 v 21:17 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
© droplets-of-rain.blog.cz
Tak a konečně máme trio kompletní! Dnes brzy ráno se zveřejnil banner s Hermionou a před pár okamžiky byl na internet vypuštěn i s Harrym Potterem. Myslela jsem si, že s Harrym bude nejlepší - protože warneři si obvykle to nejlepší nechají nakonec ale banner mě vyvedl z omylu. Nejlepší je s Ronem, za kterým si stojím už odzačátku. Je celkem škoda, že máme k nahlédnutí fotku podobnou (stejnou?) jaká je k vidění na promo plakátu první části (v pozadí s Londýnem). Ale i tak se bannery pořádně podařily a těším se, až je uvidím viset na zdech kolem kinosálů.

Layout #01│ IT ALL ENDS HERE

24. října 2010 v 18:43 | Verush@ |  About blog
© droplets-of-rain.blog.cz
Tak jsem se rozhodla udělat nový design. Nejsem nějaký zběhlý, dokonalý grafik, který dělá nádherné layouty ale myslím, že se na to dá dívat. :D Vybrala jsem si téma Relikvie smrti (co jiného..) a nazvala jsem ho IT ALL ENDS HERE (inspirace z plakátů). Co na něj říkáte vy?
Snesu klidně i kritiku.. :)
© droplets-of-rain.blog.cz

V pondělí další trailer k Harry Potterovi a Relikviím smrti: I. část?!

24. října 2010 v 12:48 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
© droplets-of-rain.blog.cz
Podle informací, které byly včera zveřejněny na internet, bychom se v pondělí (zítra) měli dočkat nového traileru k první části Relikvií exkluzivně s novými záběry, po kterých prý budou fanoušci ještě více dychtivější a trailer budou pozorovat s otevřenými ústy.
Informace podle všeho pochází ze spolehlivého zdroje, takže je větší pravděpodobnost, že toto sdělení není fáma. Tento trailer, který by měl být prouštěn již zítra se neobjeví na plátnech kin, protože do premiéry první části zbyvá pouze 25 dní! Každopádně warneři slibují, že fanoušci budou nadšení..

Autogram od Dakoty Fanning!

24. října 2010 v 11:17 | Verush@ |  For me
© droplets-of-rain.blog.cz
23.9.2010 mi přišla odpověď na autogram od Dakoty Fanning! Posílala jsem jí dopis a kresbu a ona mi za necelý měsíc odpověděla! Autogram s věnováním mě fakt hrozně potěšil a už se vyjímá u mně v pokoji na poličce :)
© droplets-of-rain.blog.cz
Omlouvám se za příšernou kvalitu. Líp mi to vyfotit nešlo a kdyby měl někdo problém s textem radči vám ho přepíšu:
Veronika - Thank you for the "JANE" drawing! - Veronika - Děkuji za kresbu Jane!

..::People's Choice Awards 2011::..

23. října 2010 v 18:01 | Verush@ |  Ankety
© droplets-of-rain.blog.cz
Tak jako každým rokem i letos byla vyhlášena anketa People's Choice Awards ve které je dohromady 40 kategorií a naši oblíbenci soutěží v celkem 8 kategoriích. Zaprvé, můžete hlasovat pro televizní seriál The Vampire Diaries (ve dvou (?) kategoriích), dále za fantasy (a drama) film The Twilight Saga: Eclipse, také můžete podpořit Kristen Stewart nebo Roberta Pattinsona (Twilight sága), v neposlední řadě naše HP hvězdy - Emmu Watson a Daniela Radcliffa, kteří jsou bohužel oba dva ve stejné anketě (Oblíbená filmová hvězda ve věku do 25ti let).

Dále lze hlasovat pro oblíbenou zpěvačku/zpěváka, nejlepší fantasy film roku, filmové herce, akční film, rodinný film a také Iana Somerhaldera známého jako Damona z TVD a spousta dalších!
..................................................................................................................................................

HLASUJTE NA TÉTO STRÁNCE!


Nové bannery s Ronem a Hermionou k první části Relikviím!

23. října 2010 v 16:42 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
© droplets-of-rain.blog.cz
Warner Bros vypustilo další propagující banner, tentokrát s Ronem. Musím říct, že vypadá opravdu velice dobře a přesvědčivě! Zatím není lepší kvalita než tato, ale snad se studio brzy rozhodne zveřejnit ve velké kvalitě stejně tak ještě očekávaný banner s Harrym a Hermionou!
Motto na banneru hlásá: NOWHERE IS SAFE (v překladu: Nikde není bezpečí).

imagebam.com imagebam.com

EDIT [9:36]: Chvíli po zveřejnění banneru s Ronem studio neotálelo a dočkali jsme se stejně tak skvělého propagačního banneru s Hermionou! Už zbývá jen Harry. Enjoy!