Leden 2011


Daniel a Rupert v žebříčku 25ti nejvíc sexy hvězd!

27. ledna 2011 v 18:07 | Verush@ |  Výsledky anket, žebříčky,....
Stránka etonline.com sestavila žebříček: 25ti nejvíce sexy hvězd, kteří mají pod 25 let. Umístili se dva herci z potterovek a to Daniel Radcliffe a Rupert Grint. Daniel obsadil nádherné 3. místo a Rupert se umístil na 22. příčce. Trošku mě to překvapilo, protože Dan ani Rupert se v žebříčcích (tedy aspoň co já vím), moc neumisťují. Nicméně, gratuluju...

A ještě Dakota Fanning - jedna z nejslavnějších mladých hereček v americe, na kterou je tento blog z části taky zaměřen se umístila na 6.místě, takže taky úspěch. Rozhodně zasloužený.

~Žebříček v Celém článku.
Oddělovač D-o-R.blog.cz

Nový rozhovor s Danielem Radcliffem

27. ledna 2011 v 16:58 | Verush@ |  Harry Potter ~ Herci a Postavy
(c) Droplets-of-rain.blog.cz
Objevil se nový rozhovor s Danem ... odpovídal v něm převážně na zvláštní otázky typu 'co by jsi dělal, kdybys měl magickou moc.' Jeho odpovědi jsou velmi zajímavé, tak jako vždycky. :)

~Rozhovor naleznete v Celém článku. :)
Oddělovač D-o-R.blog.cz

Nová fotka s triem z druhé části...

26. ledna 2011 v 16:18 | Verush@ |  Harry Potter ~ Novinky
© droplets-of-rain.blog.cz
Včera se objevila zcela nová, potagovaná fotka s triem z druhé části Relikvií smrti. Fanoušci a tvůrci webů o potterovkách odhadují, z jakého záběru asi fotka pochází, avšak jejich názory se neshodují. Někteří tvrdí, že fotka je z Prasinek okamžik předtím, než na Harryho, Rona a Hermionu zaútočí mozkomorové, jiní zas že pochází přímo ze závěrečné bitvy o Bradavice.

Každopádně dnes již máme fotku k dispozici ve skvělé kvalitě... Z jaké scény myslíte, že fotka pochází?

Oddělovač D-o-R.blog.cz

Blbůstky...

25. ledna 2011 v 18:44 | Verush@ |  Co se jinam nevešlo...
Našla jsem dvě skvělá videa s tématikou HP, a protože se mi fakt líbí, musím se o ně s vámi podělit. První je loutkové divadlo s loutkami z HP - určitě stojí za shlédnutí ... a to až dokonce.
Na druhém videu je v podstatě trailer k první i druhé části Relikvií, akorát s doprovodným hlasem nějakých šikovných lidiček, kteří zpívají text do rytmu hudby. Musím říct, že tohle video jsem viděla už před nějakou dobou a moc se mi zalíbilo .. takové, originální. Mě by tohle třeba nenapadlo.


Oddělovač D-o-R.blog.cz

Kostymní návrhy z filmů Harryho Pottera od Mauricia Carneira

25. ledna 2011 v 13:44 | Verush@ |  Harry Potter - Zajímavosti,rekvizity,...
(c) Droplets-of-rain.blog.cz
Kostymní návrhář, Mauricio Carneir, na svých internetových stránkách zveřejnil návrhy kostýmů, jež navrhl pro filmy o Harry Potterovi. Mauricio na kostýmech pracuje od třetího dílu a od té doby udělal kus práce, avšak ne všechny kostýmy se ve filmech objevily. Převážná většina z nich je ale divákům známá.


Oddělovač D-o-R.blog.cz

Harry Potter a Princ Dvojí Krve dnes ve 20:00 na HBO!

23. ledna 2011 v 18:37 | Verush@ |  Harry Potter a Princ Dvojí Krve
(c) Droplets-of-rain.blog.cz
Pokud máte pořad HBO, tak si jej dnes ve 20:00 hodin nezapomeňte pustit. Vysílá se totiž premiéra Prince dvojí krve! Naše komerční televize si na premiéru zřejmě ještě chvíli počká, ale pokud máte placený satelit, můžete se na ni podívat již dnes! A pokud nestíháte, nebo se z jakéhokoliv důvodu nemůžu dívat, HBO bude film opakovat ještě několik dnů v příštím týdnu :).
Oddělovač D-o-R.blog.cz

Fan plakát s Harrym k druhé části Relikvií

23. ledna 2011 v 11:39 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: II. část
© droplets-of-rain.blog.cz
Našla jsem nádherný fan plakát k Harry Potterovi a Relikvií smrti: II. části. Je vážně dokonalý, hrozně se mi líbí...a  je pravda, že mnohdy jsou fan plakáty krásnější než originály. Ale i tak už se na ty oficiální děsně těším! Takže...Accio červenec! :D

Epic films …
Oddělovač D-o-R.blog.cz

Oficiální (?) obal DVD Harry Potter » Years 1-7

23. ledna 2011 v 10:54 | Verush@ |  Harry Potter ~ Novinky
(c) Droplets-of-rain.blog.cz
Na internet pronikl obal DVD, jenž by se měl se všemi dosud vydanými HP díly (tedy 1-7) objevit na trhu během tohoto roku. Chystaný DVD-Box však není kompletní... s vydáním posledního potterovské filmu se jistě bude dělat ještě jeden box, v němž najdeme všechny filmy i s druhou částí Relikvií. Proto já si počkám až na ten úplně poslední, abych to měla kompletní, ale musím uznat, že kryt pro 1-7 je taky moc hezký.

Datum vydání tohoto DVD-Boxu ještě nebylo stanoveno distributorem a v případě nespokojenosti tvůrců může být obal ještě změněn. To je prý ale velmi nepravděpodobné.
.............................................................................................................................................

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Oddělovač D-o-R.blog.cz

Tři nová videa ze zákulisí natáčení HP7: Part I. (DVD bonusy)

22. ledna 2011 v 17:34 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
(c) Droplets-of-rain.blog.cz
Na internetu se objevila tři nová videa, jež ukazují přímo natáčecí scény bez jakékoli hudby, efektů apod. Určitě stojí za shlédnutí, už jen proto, že máte lepší představu o tom, jak natáčení probíhá :).

Oddělovač D-o-R.blog.cz

Harry Potter a Relikvie Smrti: I. část - DVD bonusy

22. ledna 2011 v 17:19 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
© droplets-of-rain.blog.cz
Britská rada pro klasifikaci filmů (tedy instituce, která rozhoduje o tom, od kolika let bude filmové dílo přístupné) včera na své stránce zveřejnila informace o udělení všeobecné přístupnosti s doporučeným rodičovského dohledem (PG) bonusem nad DVD s filmem Harry Potter a Relikvie Smrti I. Z podrobností jsme se zároveň dozvěděli následující:

1. Relikvie Smrti I. budou v Británii na DVD uvedeny 11. dubna 2011 (pondělí).
2. Délka bonusového materiálu je 56 minut a 30 sekund.
3. Bonusy obsahují osm vynechaných scén, dvě rysy a osm krátkých pohledů do zákulisí přípravy různých scén (s podtitulem Zaostřeno na... ).
Oddělovač D-o-R.blog.czPokračování v Celém článku ;).

Je libo pokec s Tomem Riddlem? :D

22. ledna 2011 v 16:20 | Verush@ |  Co se jinam nevešlo...
Ta této stránce si můžete pokecat s nejobávanějším černokěžníkem všech dob, Tomem Riddlem nebo-li Voldemortem prostřednictvím jeho deníku (stejně, jako to učinil Harry v Tajmené komnatě). Zkuste si to, je to zajímavé.
P.S.: Já se s ním už čtvrt hodiny dohaduju :D.
Oddělovač D-o-R.blog.cz

~Charmed~

20. ledna 2011 v 20:10 | Verush@
Charmed│droplets-of-rain.blog.cz
Možná znáte tento velice populární americký seriál, možná o něm slyšíte poprvé, ale vzhledem k jeho popularitě a oblíbenosti na televizních obrazovkách se přikláním spíše k té první možnosti.
Seriál vypráví příběhy tří sester Halliwellových, které mají nadpřirozené schopnosti a využívají je k boji se zlem. Nejstarší sestru Prue (horní obrázek, uprostřed) ve třetí sérii zabije démon, poněvadž její představitelka, Shannen Doherty, už v seriálu nechtěla dál účinkovat.*
Od čtvrté série místo Prue zaujme Paige Matthewsová, nevlastní sestra Piper a Phoebe, o které nevěděly.
Ta v seriálu vydrží až do závěrečné 8.série.
Oddělovač D-o-R.blog.cz

Hello, everyone....!

20. ledna 2011 v 17:03 | Verush@ |  Diary
Ciao!
Jak se máte? Já vim, že některým období písemek a uzavírání známek ještě neskončilo, tak proto ten hloupej dotaz :D. Zítra mám volno, takže bych měla být celý den doma, akorát ráno asi skočím k doktorce a pak půjdu k babičce na oběd... 
Všímáte si, že dnes je po xxx dnech první jasný večer a konečně jsme viděli taky trochu sluníčka a modré oblohy.. Ach.... jak mi to chybí! Už se nemůžu dočkat jara!

Jinak, novinky o HP teď jsou stále méně zajímavé, anebo žádné, takže k přidávání toho moc není. No, tak já si asi stáhnu na večer nějaký dobrý film, když teda zítra nemusím vstávat :P. 

Tímto smysluplným a pro všechny zajímavým článek Vás zdraví natěšená Verush@, která se raduje po tolika hnusných, propršených a prosněžených dnech z trocha slunečních paprsků! :)
Oddělovač D-o-R.blog.cz

Nový layout... tentokrát od Wish Katie

19. ledna 2011 v 19:24 | Verush@ |  About blog
Jak jste si již někteří stačili všimnout, dnes byl na blog nastaven nový layout od úžasné Wish Katie, která byla tak hodná a onen layout s Hermionou mi nastavila, dodělala menu a já nevím, co ještě :). Hrozně se mi líbí, jak provedení, tak i barvy a doufám, že vám se líbí stejně jako mě! Nějakou dobu tu zůstane s tím počítejte...
(c) Droplets-of-rain.blog.cz
Oddělovač D-o-R.blog.cz

Fotka Harryho a Hermiony z HP7: II. části ve vysokém rozlišení!

19. ledna 2011 v 17:36 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: II. část
(c) Droplets-of-rain.blog.cz
Před několika měsíci se na netu objevila fotka Harryho a Hermiony, hledící do úlomku Siriusova zrcátka z druhé části Relikvií smrti. Nyní ji máme díky stránce Harry Potter Wall Art k dispozici ve vysokém rozlišení!
Oddělovač D-o-R.blog.cz
Click on FULL ARTICLE!

Místo smrti Severuse Snapea bylo ve filmu změněno!

18. ledna 2011 v 16:57 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: II. část
© droplets-of-rain.blog.cz
Autoři filmu Harry Potter a Relikvie smrti: II. část se rozhodli, že místo, kde bude zavražděn Severus Snape se nebude shodovat s knižní předlohou, v níž Nagini zabije Snapea v Chroptící chýši. Umělecký vedoucí Andrew Ackland-Snow nedávno potvrdil, že okolí Bradavického hradu v posledním filmu doplní nový objekt, který sehraje klíčovou úlohu právě v souvislosti s koncem pozemského života profesora Snapea. Musím říct, že už se vážně nemůžu dočkat července!

"Vytvořili jsme loděnici. Chtěli jsme totiž změnit část, ve které Snape zemře. Podle knihy zemře v Chroptící chýši, ale my jsme ho odtud chtěli dostat ven, pryč z běžného interiéru do prostoru, který více navozuje dramatickou atmosféru. Zeptali jsme se tedy J. K. (Rowlingové), zda by s tím souhlasila, protože toto místo jsme nikdy předtím neviděli. Vytvořili jsme krystalovou budovu, přičemž ve filmu uvidíte co se děje v loděnici a současně odtud bude vidět i školu v plamenech ... a ona (JKR) si tento nápad zamilovala. Každopádně, je to velmi poetické místo pro úmrtí. Snape zemře mimořádně dobrým způsobem, můžu říct." < Toť o tom vypověděl umělecký vedoucí Andrew Ackland-Snow.
© droplets-of-rain.blog.cz

~Bílý tesák~

18. ledna 2011 v 15:56 | Verush@ |  Co se jinam nevešlo...
Bílý tesák,Droplets-of-rain.blog.cz
Ahoooj! Mám měnší dotaz. Chtěla bych si objednat knihu Bílý tesák od Jacka Londona, ale nejdřív bych potřebovala upřímnou radu od někoho, kdo ji již četl, nebo o ní něco slyšel :). Samozřejmě že vím obsah a taky něco málo z názorů jiných, jež jsem vyčetla na netu z recenzí ale přece jen by mě zajímalo, jestli je tady někdo, kdo ji má přečtenou.. Za případné názory děkuji!

Kristen Stewart > Vogue, February 2011

17. ledna 2011 v 19:32 | Verush@
© droplets-of-rain.blog.cz
Kristen Stewart se objeví v únorovém vydání amerického magazínu Vogue. Titulka je v HQ kvalitě a Kristeniny blond vlasy vypovídají o tom, že se nejedná o žádný nový photoshoot. Já si ale stejně myslím, že tato barva jí slušela nejvíc.
..............................................................................................................................................

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
© droplets-of-rain.blog.cz

Breaking Dawn » Still photo » Edward & Bella

17. ledna 2011 v 19:18 | Verush@ |  Twilight sága
Nedávno se v magazínu Entertainment Weekly objevila tato stillska s Edwardem a Bellou. Já sice čekala, že podobné fotky se začnou objevovat až později, protože přeci jen film má u nás naplánovanou premiéru až na listopad, ale čím dřív, tím líp :P.

imagebam.com imagebam.com
scan z magazínu │ oficiální stillska, zatím v UHQ
© droplets-of-rain.blog.cz