Březen 2011

První oficiální plakát ke druhé části!

29. března 2011 v 16:24 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: II. část
Nový oficiální plakát k druhé části! No, není skvělej? Šíleně se těším. =○)

Odpolední procházka :)

27. března 2011 v 20:36 | Verush@ |  Diary
Ahojte! Všimli jste si, jak bylo dneska nádherně? Až jsem se styděla sedět celý den doma. Odpoledne jsem šla s rodičema na oběd, poněvadž se nikomu z nás nechtělo vařit a řekli jsem si, že když je tak krásně, pojedeme se podívat někam do přírody a věřte mi, že není nic lepšího, než si do sluchátek pustit pěknou hudbu, sednout si na kraj jezírka v lese a vyhřívat se na sluníčku. Taky milujete ten pocit... ? No a až sluníčko zalezlo, začala být docela zima, tak jsem se vydali domů. Už se strašně těším na léto, až budu moct ven chodit jen v lehkém oblečení a až si konečně budu moct smočit nohy v tom jezírku. :D
Teď jsem dokoukala film - Ohnivý oceán, mimochodem, moc pěkný film ;-), no a jdu se dívat na Superstar, tak se mějte a úspěšný pracovní týden přeju..

Peter Jackson - Dno Pytle :-)

25. března 2011 v 18:31 | Verush@ |  Co se jinam nevešlo...
Ahoj, přináším krásné fotky, které by se mimochodem daly označit jako takové "promo" k připravovanému filmu - HOBIT. Na fotkách je režisér Peter Jackson. Musím říct, že na mě fotky opravdu zapůsobily, příjemně. Je úžasné vidět Dno Pytle i po tolika letech... Vážně krása! Pokud se chcete podívat, tady najdete fotku Petera v Hobitíně před 10ti lety. =o)

Deathly Hallows: Part I. - Deleted scene

25. března 2011 v 12:22 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
Á, konečně jedna deleted scéna z první části Relikvií smrti! Jedná se o dosti zajímavou a mnou velmi očekávanou scénu a sice rozlučkový rozhovor Harryho s tetou Petunií o smrti jeho matky. Osobně se docela divím, že jej do filmu nedali, protože v knize to byla taková.... no, nevím, taková až dojemná část a taky rozhovor s Harrym a Dudleym mi tam chyběl.
Popravdě mě docela naštvalo, že se tam jejich rozloušení nevešlo. Ale aspoň ho uvidíme v bonusech.


Kterak Boromir Prsten dostal :D

24. března 2011 v 19:40 | Verush@ |  Co se jinam nevešlo...
Určitě všichni znáte Kytici od Erbena, a stejně tak jeho báseň Polednici. Nějaký neznámý, ale velmi, velmi šikovný autor přepsal tuto báseň jako vyprávení s postavami z Pána prstenů. A jelikož se mi hrozně zalíbila, protože se autorovi moc povedla, tak se s ní chci s vámi podělit. Líbí se vám stejně jako mě?

U lavice cosi stálo,
s Prstenem si broukalo.
"Bodejž jsi jen trochu málo,
ty hobitče makalo!
V poledne, v tom okamžení,
Aragorn jde z roboty,
a mně stydne u vaření,
pro tebe, ty Frodo, ty!
Mlč! Hle husar a kočárek.
Hrej si - tu máš Žihadlo!"
Než-li Arwen dořekla to,
na podlahu dopadlo.


Just Amazing ♥

23. března 2011 v 19:59 | Verush@ |  Soundtracky
Asi jsem se zamilovala! Ano, právě do této hudby níže. To je prostě nádhera.... tohle by se dalo poslouchat pořád dokola a nikdy to neomrzí. Mám takový zvyk, že si vždy zapisuji filmy z nádhernou hudbou a jejich soundtracky si pak stahuji. Soundtrack z Pána prstenů mám v počítači už nějakou dobu (tuším, že táta ho má i na CD) a ještě nikdy mě neomrzel. Chci se tedy s vámi podělit o tyto ohromující skladby. Říkám si, jak někdo mohl něco takového složit a zahrát.
Nu, dost rozplývání, tady máte pár mých nejoblíbenějších skladeb, které bych mohla poslouchat stále a stále a stále..

Jedna z mých nejoblíbenějších skladeb vůbec, je strašně krásná a dojemná

Píseň od Enyi, taktéž k soundtarcku Pána prstenů
Pořád nemohu pochopit, jak někdo může mít tak nádherný hlas

Adimeus, také od Enyi. Nádherná, rytmická skladba

Arwen's song

Tuhle naprosto zbožňuji. Je veselá a vždy, když si ji pustím, mám skvělou náladu
Je to také úvodní píseň filmu a.... prostě je doknalá :D

A nakonec 'od každé trošku' aneb zkrácené verze. Dokonalost

• Soundtrack z Pána prstenů považuji za jeden z nejlepších, jaký kdy byl vytvořen. Ty skladby poslouchám už tak strašně dlouho a asi je nikdy nepřestanu poslouchat. Vyvolávají ve mně klid a úžasnou náladu, což se jen tak ledajakým skladbám nepodaří. A jak působí na vás? Jaká skladba se vám líbí nejvíc?

Anna ze zeleného domu

23. března 2011 v 19:10 | Verush@ |  Knihy
Knihu 'Anna ze zeleného domu' mám přečtenou již delší dobu a nějak mě napadlo o ní něco napsat. Knihu vydalo v roce 1982 nakladatelství Albatros a já si ji přečetla na mamčino doporučení. Kniha vypráví o sourozencích Cuthbertových, kteří si chtěli adoptovat chlapce, aby jim pomáhal s prací na polích, ale ještě netušili, že místo chlapce bude na nádraží Brigit River čekat jedenáctiletá dívka - Anna Shirleyová. Marilla chtěla Annu nechat poslat zpátky do sirotčince, ale její bratr Matěj si Annu odzačátku zamiloval kvůli její upovídanosti, zvídavosti a nekonečné fantazii. Poté tedy Marilla souhlasila, že si Annu nechají a jí se tak naskytla zcela nová možnost mít takový domov, jaký nikdy neměla a o jaké dlouho snila...
Můj názor: Kniha je čtivá, krásný příběh mladé Anny, jež tak dlouho toužila po opravdovém domově, jímž se jí stal Zelený dům, který si zamilovala. Jedna z prvních knih, kterou jsem přečetla, když jsem začínala číst "náročnější" literaturu. :)

Hodnocení:

Dnes začalo natáčení dvoudílného Hobita na Novém Zélandu!

21. března 2011 v 20:55 | Verush@ |  Co se jinam nevešlo...
Jen tak pro informaci. :D Vím, že mnohým z vás Hobit nic neříká, někteří možná ani nevíte, o co jde, ale přesto to sem píšu - pro zajímavost. Dnes, 21.3.2011, prvního jarního dne odstartovalo natáčení dvoudílného Hobita, podle stejnojmenné knižní předlohy od mistra fantasy, J.R.R. Tolkiena. Nic moc vám k tomu neřeknu, poněvadž Hobita jsem zatím ještě nečetla, ale v nejbližší době to hodlám napravit! :)
První díl filmu by měl do kin vstoupit někdy koncem roku 2012, druhá část o rok později. Na závěr řeknu, že se nesmírně těším, nejen na ty herce (po 10ti letech, v TÉMĚŘ stejné sestavě) ale i na další veledílo Petera Jacksona....

Poslední klapka Harryho Pottera a Relikvií smrti

20. března 2011 v 19:12 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: I. část
Jelikož už vážně nevím co přidat, protože žádné dobré filmy, na které bych mohla udělat recenze mě nenapadají a knihy mám teď všechny rozečtené, přidávám aspoň tohle video, týkající se posledního dne natáčení Relikvií smrti.
Dne 12.června 2010 byla ukončena desetiletá práce série o Harrym Potterovi a poslední natočený záběr nebyl z druhé části Relikvií, jak by se očekávalo, nýbrž z první části a sice scéna, kdy trio na ministerstvu kouzel uniká před smrtijedem Yaxleym. To nasvědčuje tomu, že se odě dvě části Relikvií natáčely současně. No nevím, ale já bych byla poměrně zmatená, kdybych jeden den natáčela záběr, týkající se první části a další ku příkladu z konce druhé. :D


Jarní design!

19. března 2011 v 11:49 | Verush@ |  About blog
Jak jsem slíbila, máme tu konečně nový, jarní design. I když to venku na jarní období moc nevypadá, proč si ho neudělat aspoň tady, ne? :) Dess je opět jednoduchý, ale myslím, že působí příjemně. Zase něco, co tady ještě nebylo. Tak doufám, že se líbí, protože ho nedělám pro sebe ale pro vás.


P.S.: Taky u vás včera večer tak nasněžilo? U nás byla hromada sněhu, jako v prosinci. :/
P.S.S.: Dnes tu asi moc nebudu, protože po obědě jedeme nakupovat a vrátíme se nejspíš až večer, tak zatím!

PRVNÍ SNEAK PEEK K RELIKVIÍM SMRTI: II. ČÁST!!!!

18. března 2011 v 16:34 | Verush@ |  Harry Potter ~ Novinky
A je to tu! První SNEAK PEEK HARRYHO POTTERA A RELIKVIÍ SMRTI: II ČÁST spatřil světlo světa! Od včerejška se fanoušci můžou těšit ze zcela prvních záběrů druhé části Relikvií smrti! Sneak Peek odhaluje sestřihy z Bitvy o Bradavice, včetně mrtvého Freda, Snapea u domu Potterových (pokud se nemýlím), Ginny během bitvy, také draka z Gringottovic banky a spousta jiných! Kromě záběrů z filmu jsou ve videu krátké připomínky hlavních herců a štábu. Po tomhle už se tedy nehorázně těším na opravdový, dvou a půlminutový trailer! Jsem z toho vážně nadšená, konečně se propagace začíná rojíždět! :)

Pro kvalitnější zobrazení doporučuji shlédnout na stránce youtube.com!

Co se bude dít =o)

17. března 2011 v 19:04 | Verush@ |  Info about me
Ahojky! Tak zaprvé bych vás chtěla seznámit s tím, co se bude následujících pár dní dít se mnou a blogem. Takže, v první řadě bych chtěla napravit moje "neobíhání" poslední dobou, na blogu jsem sice byla, ale vůbec se mi nechtělo přidávat a obíhat....prostě jsem neměla náladu a navíc jsem se tento týden musela hoodně učit. Takže odteď už bude všechno jako dřív. Budu se snažit obíhat co nejvíc, ale záleží na tom, jak to pujde skloubit s učením. Také se můžete těšit na jarní design, pravděpodobně už tento víkend. :)

A co jinak? Jak žijete? U mě naprostá pohoda, zvlášť dnešek se úžasně vyvedl. Už se těším, až pojedu o víkendu nakupovat... stejně se vrátím s nějakou knížkou, jako obvykle. :D Jinak dnes jsme se ve škole (zase) bavili o Králově řeči. V němčině jsme dokonce o tom dostali i článek z německého časopisu, který se budeme učit. Naše učitelka se do toho filmu zřejmě zamilovala. :D

Nová fotka z druhé části Relikvií smrti :)

17. března 2011 v 15:41 | Verush@ |  Harry Potter a Relikvie smrti: II. část
Konečně! Konečně! Vypadá to, že se propagace se začíná konečně rozjíždět, počínaje touhle první fotkou, která byla dnes zveřejněna na internetu. Je na ní Harry v Bradavickém hradu a jak někteří již poznali, jedná se o fotku, kdy se Harry střetne s Voldemortem, který se ho ptá, proč přežil. Já jsem z fotky nadšená! Jen tak dál.... nemůžu se dočkat traileru!
Fotka je k dispozici zatím jen v menším rozlišení.

Mluv (Speak)│2004

15. března 2011 v 15:39 | Verush@ |  Filmy
Na film "Mluv" jsem se podívala hlavně kvůli mé oblíbené herečce Kristen Stewart a také kvůli vysokému hodnocení a uznání kritiků. Jelikož jsem tento film viděla už před delší dobou, nebudu tady detailně rozepisovat děj, takže jej napíši jen v kostce...
.....Melinda se po prázdninách vrací do školy, ale nic už není jako dřív. Po jedné osudné události, která jí změnila život se s ní nikdo nechce bavit a všichni se k ní otáčí zády, dokonce i její nejlepší kamarádky. Melinda je otřesená zážitkem a snaží se na to zapomenout a žít dál, jenže nic nejde tak lehce, zhorší se v učení a začne se hádat doma s rodiči, kteří o ničem nevědí a myslí si, že je vše v pořádku. Melinda marně hledá v někom oporu, až ji jednou nalezne u učitele výtvarné výchovy...
Můj názor: Zaprvé bych hned zpočátku chtěla film vyzdvihnout za neuvěřitelně dobrý herecký výkon mladé Kristen Stewart v roli ublížené žákyně. Tenhle film rozhodně patří mezi ty "lepší" svého žánru. Začátek mě moc nebavil, ale jakmile se dozvíte, o co tam jde a proč se vlastně Melinda tak chová, pochopíte. ;)
Takže pokud vás můj popis zaujal a chcete se dozvědět, co se Melindě vlastně stalo, tento film mohu vřele doporučit!
Hodnocení: +

Diskuze na téma... Vaše oblíbené knihy

13. března 2011 v 12:32 | Verush@ |  Diskuze na téma...
Tentokrát se můžete rozepsat na téma Vaše oblíbené knihy. :) Byla bych i ráda, kdybyste připsali důvod, proč zrovna tuhle knihu máte rádi, co se vám na ní líbilo a nelíbilo...
• P.S.: Četl z vás někdo knihu Pána prstenů či Hobita?

» Jarní design už mám hotový, nastavím ho nejspíš někdy začátkem jara!

Ohledně dneška a zítřka... :)

11. března 2011 v 21:03 | Verush@ |  Diary
Zdravím! Poslušně hlásím, že jsem první týden ve škole (po pěti) úspěšně a bez úhony (xD) přežila. No... tak hrozné, jak jsem čekala to nebylo, dokonce jsem ještě nebyla na nic zkoušená, což mě čeká sice příští týden, ale ještě mám celý víkend na to se to naučit. Jinak vím, že teď málo přidávám, ale holt nemám čas a vám nezbude nic jiného, než to prostě pochopit. Tenhle týden jsem měla poměrně dosti nabitý, musela jsem si dopsat všechno učivo atd. Dnes jsem uklízela barák, poněvadž zítra máme oslavu a hosti jsou pozvaní už na oběd, takže nevím, jak to zítra budu zvládat. Zkusím ještě dnes něco přednastavit pro případ, že se sem zítra vůbec nedostanu (a předpokládám že ne, protože ráno budu chystat jídlo, pak bavit návštěvu a mezitím se i učit :D).

• Také brzy plánuji udělat jarní design, jelikož už brzy začne jaro, tak chci, aby to tu bylo ve světlejších barvách. :) Jenže ještě nevím, kdy se k tomu dostanu.... teď prostě nějak nestíhám no. Takže se automaticky omlouvám (už asi po 50té), že teď nebudu moc navštěvovat affs, anebo když už, tak elite a top. Samozřejmě se pokusím najít si čas i na ten zbytek! A teď jdu teda něco nachystat na ten zítřek, oběhnout ty, co stihnu a pak koukat na TV =o).

Nina Dobrev > Photoshoot > 2011 > Teen Vogue

9. března 2011 v 20:19 | Verush@ |  Photoshoots
Nina nafotila doslova skvostný photoshoot pro Teen Vogue - April 2011. Je to úplná novinka a já se na něj nemohu vynadívat. Proč se mi zdá, že má ty fotky stále lepší? No.. holt si nejspíš umí vybrat fotografa. Ta první fotka mě dostala a ty ostatní jsou samozřejmě taky úžasné. Na tenhle shoot jsem se dlouho těšila a teď už si jen počkat na HQ! Áááá.... :)

imagebam.com~imagebam.com~imagebam.com

Harry Potter: The Quest - Tajemství herců, červené karty

9. března 2011 v 19:45 | Verush@ |  BEHIND THE SCENES :)
Objevilo video, týkající se především Emmy Watson. Jde o scény ze zákulisí natáčení sedmého dílu Harryho Pottera (ke konci je střih ze všech dílů série) a zaměřuje se na Emmyiny výbychy smíchu během natáčení scén u Láskoráda a Bathildy Bagshotové, jež se objevuje ke konci. Ve videu je také vysvětlen význam 'červené karty', která se uděluje hercům za opakovatelné výbuchy smíchu. Jde o to, že každý, kdo se začne smát musí zaplatit 5 liber. Samozřejmě Rupert měl oproti ostatním veliký náskok a "vychechtal" si tak už 80 liber. :D Podle informací WarnerBros tohle není poslední video ze zákulisí, kterého bychom se měli dočkat. Co nejdříve by nám totiž měli nadělit další várku, tentokrát s názvem Sedm Potterů. Tak uvidíme...


Emma na čas přeruší studování na Brownu!

9. března 2011 v 17:31 | Verush@ |  Emma Watson
Emma nedávno aktualizovala svoji stránku, jejíž prostřednictvím napsala fanouškům vzkaz ohledně jejího studia na Brownu. Píše v něm, že si dává pauzu od učení, aby dokončila práci na Harry Potterovi a na svých dalších projektech (People Tree,....). Více se dočtete v celém článku!

Návštěvnost → 28.2. 2011 - 6.3. 2011 ♥

7. března 2011 v 19:01 | Verush@ |  About blog
Pondeli: 142
Utery: 83
Streda: 65
Ctvrtek: 66
Patek: 54
Sobota: 62
Nedele: 64

Celkem: 536 → Thanks so much! ♥

» Normálně sem návštěvnost nepřidávám, ale jelikož byla za tenhle týden víc než dobrá, rozhodla jsem se ji sem dát. :) Je to totiž poprvé v historii tohoto blogu, co mám návštěvku nad 100! Takže moc děkuji a doufám, že takových skvělých dnů bude víc! Tak... teď ještě oběhnu všechny affs a mažu si dopsat zbytek sešitů. :D